Pliki do pobrania do naszych rozwiązań w obszarze bezpieczeństwa dla przemysłu i intralogistyki

Centrum pobierania plików

Broszury i ulotki

Witaj w centrum pobierania plików Grupy ELOKON. Znajdziesz tu wyczerpujące informacje i dokumenty, dostosowane do różnych grup docelowych.   

Jeśli potrzebujesz kart katalogowych produktów, aktualizacji przepisów lub innych materiałów, które są obecnie niedostępne online, skontaktuj się z nami:      


Broszury firmowe ELOKON
pliki PDF do pobrania

Równie ważne, jak wartości korporacyjne i historii firmy, jest zarządzanie innowacjami w ELOKON. Naszymi hasłami przewodnimi są elastyczność oraz bezpieczeństwo, a rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa dostosowujemy do potrzeb klientów.

Broszura zawiera krótki opis kompleksowych rozwiązań w obszarze bezpieczeństwa i automatyki przemysłowej. Dowiedz się jak optymalnie połączyć ochronę personelu z zachowaniem wydajności produkcji.

 

Zobacz krótki przegląd naszych systemów bezpieczeństwa i systemów wspomagających. Poznaj ofertę produktów ELOKON, które poprawiają procedury bezpieczeństwa w sektorze intralogistyki.


Rozwiązania bezpieczeństwa maszyn i procesów przemysłowych.
Materiały o produktach i usługach

Nazwa usługi

Rodzaje usług

Więcej informacji

ELOshield – wspomagający środek ochronny

System wspomagający w obszarach pracy

Ulotka produktowa

ELOacademy – profesjonalne i rzetelne centrum edukacji

Specjalistyczne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa przemysłowego

Ulotka produktowa


Rozwiązania bezpieczeństwa dla intralogistyki.
Materiały o produktach

Nazwa produktu

Rodzaj systemu

Więcej informacji

ELOprotect – system bezpieczeństwa dla VNA

System bezpieczeństwa / ochrona personelu

Ulotka produktowa
Wideo o produkcie (YouTube)

ELOshield – system detekcji zbliżeniowej

System wspomagający dla wózków widłowych / pojazdów przemysłowych

Ulotka produktowa
Wideo o produkcie (Youtube)

ELOfleet – system zarządzania flotą

Zarządzanie flotą w chmurze

Ulotka produktowa

ELOspeed – system ograniczania prędkości

System wspomagający dla wózków widłowych / pojazdów przemysłowych

Ulotka produktowa


Bezpłatne listy kontrolne: jak chronić swój personel i sprzęt?
Praktyczne wskazówki od ekspertów ELOKON

W sektorze intralogistyki maszyny i personel pracują blisko siebie, co prowadzi do zwiększonego ryzyka wypadków i kolizji. Eksperci ELOKON opracowali pięć bezpłatnych list kontrolnych, które wspierają wszelkie działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w magazynie lub fabryce.

Zaletą tego rozwiązania jest ochrona pracowników i sprzętu oraz zwiększenie wydajności. Listy kontrolne pozwalają na używanie większej ilości pojazdów przemysłowych takich jak wózki widłowe, AGV lub coboty, bez obniżania poziomu bezpieczeństwa. Okres eksploatacji pojazdów jest wydłużony, a czas przestoju ograniczony do minimum.


Bezpieczeństwo jest priorytetem nie tylko w magazynach, ale również w zakładach produkcyjnych czy fabrykach i ma ono kluczowe znaczenie dla zapewnienia wydajnej pracy. Pięć list kontrolnych, które zostały opracowane przez ekspertów ELOKON, obejmuje różne aspekty bezpieczeństwa przemysłowego, co umożliwia ich użytkownikom zwiększenie świadomości na temat tych aspektów w danej operacji. Część I dotyczy ogólnych środków bezpieczeństwa w magazynach.


Pobierz bezpłatne listy kontrolne
i zwiększ bezpieczeństwo w swoim magazynie


Wiemy, że każdy z naszych Klientów ma indywidualne wymagania dotyczące bezpieczeństwa, które są specyficzne dla jego magazynów i wykonywanych operacji, dlatego nasi eksperci ds. bezpieczeństwa są do Twojej dyspozycji. Chętnie doradzą Ci osobiście.

Doświadczenie i dogłębna wiedza specjalistyczna ekspertów ELOKON pozwala zidentyfikować zagrożenia i przedstawić konkretne zalecenia jak tym zagrożeniom przeciwdziałać. Nasi międzynarodowi konsultanci do spraw bezpieczeństwa w fabrykach wspierają również producentów maszyn i urządzeń w zakresie bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych. Zespół specjalistów ELOKON może opracować koncepcję bezpieczeństwa dostosowaną indywidualnie do wymagań Klienta i zgodną ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Umów się na konsultację w zakresie bezpieczeństwa


Prosimy o kontakt:

Jaka jest suma 6 i 6?