ELOfleet - Zarządzanie flotą: większa wydajność mieszanych flot wózków widłowych

System zarządzania flotą pojazdów

do kontroli dostępu, rejestracji uderzeń i oceny produktywności

ELOfleet Smart to innowacyjny system zarządzania flotą firmy ELOKON przeznaczony dla mieszanych flot wózków widłowych. Kluczowe funkcje obejmują kontrolę dostępu, rejestrowanie uszkodzeń i uderzeń oraz ocenę danych dotyczących wydajności pojazdów i floty.

ELOfleet Smart umożliwia łatwe i efektywne kosztowo zwiększenie bezpieczeństwa pracy z wózkami widłowymi i skutecznie poprawia produktywność floty. System jest niezależny od producentów OEM i może być instalowany na wózkach widłowych każdego typu, w każdym wieku i z każdym rodzajem napędu.      

Korzyści ELOfleet Smart – są oczywiste:

 • Bezpieczne i wydajne zarządzanie wózkami widłowymi
 • Niezawodna kontrola dostępu
 • Zarządzanie wózkami widłowymi dostosowane do potrzeb klienta
 • Zwiększona wydajność floty
 • Zgodność z wszystkimi typami wózków widłowych
 • Zapobieganie nieuprawnionemu użyciu
 • Monitorowanie harmonogramów przeglądów i konserwacji
 • Dokładny przydział kierowcy / pojazdu
 • Rejestrowanie rzeczywistych godzin pracy
 • Przejrzystość czasu pracy
 • Zmniejszone koszty konserwacji
 • Oszczędność energii dzięki wyłączaniu pojazdów w stanie bezczynności
 • Identyfikacja osób zaangażowanych w zderzenia
 • Gromadzenie danych specyficznych dla klienta

Chciałbyś wiedzieć więcej o ELOfleet Smart?

Chętnie prześlemy więcej informacji na temat systemu wspomagającego wydajne i inteligentne zarządzanie flotą.

Aplikacja w smartfonie

Kontrola dostępu do pojazdu

Tylko dla upoważnionego personelu: ELOfleet zapewnia, że wózki widłowe mogą być obsługiwane wyłącznie przez upoważniony personel, który loguje się do smartfona za pomocą RFID z wykorzystaniem identyfikatora firmowego.

Opcjonalnie dostępna jest również kontrola dostępu na podstawie kodu PIN, a także anonimowa obsługa, bez przypisywania operatorów do pojazdów. Możliwe jest skonfigurowanie trzech poziomów uprawnień: operator, kierownik operacji/obszaru, konserwator.

Elektroniczne listy kontrolne

Zgodność z obowiązkowymi kontrolami: zanim personel będzie mógł obsługiwać wózek widłowy, ELOfleet wyświetli monit o wykonanie ustawowych kontroli obowiązkowych. Te elektroniczne listy kontrolne można skonfigurować zgodnie z własnymi wymaganiami operacyjnymi. Dowolnie zdefiniowane pytania i odpowiedzi wielokrotnego wyboru - można wybrać to, co jest odpowiednie.   

Zarządzanie skutkami zderzeń

Przezorny zawsze ubezpieczony: zderzenia mogą mieć negatywny wpływ na stan pojazdu. Aby ograniczyć skutki do minimum, ELOfleet rejestruje wypadki z udziałem wózków widłowych za pomocą czujnika MEMS i kategoryzuje je według stopnia ciężkości. W zależności od stopnia ciężkości mogą być uruchamiane kolejne działania, które można regulować, np. włączenie prędkości pełzania, zablokowanie pojazdu lub wymóg wypełnienia listy kontrolnej.      

Jak działa nasz oparty na chmurze system zarządzania flotą ELOfleet

Oprogramowanie online

Intuicyjne i zawsze pod ręką

Przejrzysta struktura przetwarzania danych: indywidualnie konfigurowany pulpit umożliwia przejrzysty przegląd wszystkich kluczowych danych dotyczących floty, które można podsumować w formie dziennych, tygodniowych lub miesięcznych raportów.

Analiza w wielu lokalizacjach

W pakiecie znajduje się 10 standardowych raportów, które umożliwiają elastyczną analizę zgodnie z indywidualnymi wymaganiami, również w wielu lokalizacjach. Zidentyfikuj potencjalne oszczędności w ramach swojej floty, zoptymalizuj rozmieszczenie pojazdów i popraw wydajność.

Szukasz systemu zarządzania dla swojej floty wózków widłowych?
Pobierz nasz aktualny e-book tutaj.

W naszym e-booku "Wybór właściwego rozwiązania telematycznego dla wózków widłowych: Przewodnik po bezpieczeństwie, wydajności i produktywności" na niespełna 20 stronach opisujemy, które funkcje są najnowocześniejsze, jakich błędów należy unikać, jak stworzyć kalkulację kosztów i korzyści dla projektu oraz jak skutecznie zintegrować dane operatorów wózków widłowych.

Więcej informacji

Potrzebujesz więcej informacji na temat ELOfleet Smart?

Chętnie udzielimy Ci dalszych informacji na temat naszego systemu zarządzania flotą.

Folder firmowy

System zarządzania flotą pojazdów (pdf)


Wyślij nam wiadomość:

Prosimy obliczyć 3 plus 1.