Andreas Folz został nowym Dyrektorem Sprzedaży

Andreas Folz został nowym Dyrektorem Sprzedaży
Grupy ELOKON

Andreas Folz od października 2019 r. obejmuje stanowisko Dyrektora Sprzedaży Grupy ELOKON. Wnosi ze sobą ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i zarządzaniu w światowych firmach Jest także doświadczonym trenerem motywacyjnym. Folz i jego zespół sprzedaży przyspieszą międzynarodowy rozwój Grupy - dostawcy systemów bezpieczeństwa i wspomagania dla intralogistyki i automatyki. Będzie on także wspierać strategiczny rozwój grupy spółek ELOKON.

Przez ostatnie dziewięć lat Andreas Folz był odpowiedzialny za sprzedaż międzynarodową w BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH, a wcześniej był dyrektorem zarządzającym kilku spółek krajowych. „Andreas Folz ma bogate doświadczenie w zakresie rozwiązań intralogistycznych i na naszych rynkach docelowych” - powiedział Alexander Glasmacher, dyrektor zarządzający ELOKON Holding. „Ta nowo utworzona pozycja Menedżera Sprzedaży Międzynarodowej pozwoli nam konsekwentnie realizować naszą strategię światowego wzrostu w ciągu najbliższych kilku lat”.

W ostatnich latach ELOKON odnotował znaczącą ekspansję ze swojej bazy w Niemczech i oddziałów w USA, Wielkiej Brytanii i Polsce, w szczególności dzięki rozwojowi produktów systemów bezpieczeństwa i wspomagania oraz technologii automatyzacji. „Nazwa ELOKON jest synonimem innowacyjnych, wysokiej jakości systemów bezpieczeństwa i rozwiązań dla intralogistyki. Zapotrzebowanie na nie stale rośnie, między innymi ze względu na postęp w technologiach AGV, w robotyce i urządzeniach do noszenia - zarówno w Niemczech, jak i na arenie międzynarodowej”, powiedział Andreas Folz.

 

LinkedIn


Wróć