Regionalny Przedstawiciel Handlowy B2B

The following job description is in Polish only due to the fact that the successful candidate for this position will be based in Poland.

Elokon Logistics sp. z o.o. to firma należąca do ELOKON GROUP, która zatrudnia ponad 130 pracowników w całej Europie, realizuje rozwiązania, które w sposób kluczowy przyczyniają się do zwiększania bezpieczeństwa i efektywności pracy w magazynach i obszarach produkcyjnych. W naszych projektach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania techniki, jak również poprzez aktywność w obszarze badań i rozwoju, kształtujemy nowe kierunki bezpieczeństwa w przemyśle.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatek / kandydatów na nowo tworzone stanowisko:

w dwóch lokalizacjach:

  • Miejsce pracy : Poznań/ okolice – praca na terenie północnej Polski
  • Miejsce pracy : Katowice/ okolice – praca na terenie południowej Polski

Zadania:

  • Promocja i aktywna sprzedaż rozwiązań dla klientów na powierzonym terytorium, poprzez:
    • regularne wizyty handlowe
    • prowadzenie prezentacji produktów i rozwiązań oraz aktywne doradztwo w zakresie asortymentu i rozwiązań oferowanych przez ELOKON Logistics
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • sporządzanie ofert techniczno-handlowych
    • budowa długotrwałych relacji biznesowych z aktualnymi i nowymi klientami firmy
    • budowanie świadomości marki poprzez lokalne działania marketingowe oraz udział w akcjach ogólnokrajowych

Nasze wymagania i profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość jęz. angielskiego (poziom B2)
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w charakterze Regionalnego Przedstawiciela Handlowego w branży technicznej w modelu B2B – warunek konieczny, preferowani kandydaci z doświadczeniem w sprzedaży do klientów przemysłowych i do branży intralogistycznej
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość MS Office, mile widziana znajomość Salesforce
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • doskonała organizacja, samodzielność i proaktywna postawa, podejście „yes, we can”
  • dojrzałość biznesowa
  • lojalność

To oferujemy:

Przede wszystkim mnóstwo satysfakcji z promowania innowacyjnych rozwiązań znacząco poprawiających bezpieczeństwo w intralogistyce i zakładach przemysłowych, należących do globalnych i krajowych przedsiębiorstw, a poza tym:

  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze + premię uzależnioną od realizacji celów (po okresie próbnym)
  • dostęp do szkoleń
  • opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy).

Jesteś zainteresowany/a?

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja2021@elokon.com

Prosimy o dopisanie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELOKON Logistics sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Go back